Karta Właściciela Zwierzaka

Jesteś właścicielem psa lub kota? Czy zastanawiałeś się, kto się nim zaopiekuje gdybyś np. uległ wypadkowi? Dzięki Karcie Właściciela Zwierzaka noszonej w portfelu, inni będą wiedzieli, że w domu został Twój pies lub kot i skontaktują się z osobą, którą wskazałeś.

Mam nadzieję, że taka karta nigdy Ci się nie przyda. Ale warto zabezpieczyć się wcześniej na niespodziewane sytuacje:

  • Porozmawiaj z rodziną lub znajomymi i ustal, kto z nich mógłby zaopiekować się Twoim psem lub kotem, gdybyś np. trafił do szpitala
  • W widocznym/ustalonym miejscu zapisz adres i numer telefonu do waszego weterynarza
  • Jeśli Twój zwierzak przyjmuje stałe leki, przygotuj ich wykaz

Przygotowałam dla Ciebie taką darmową kartę – wystarczy, że ją pobierzesz, wydrukujesz i uzupełnisz dane! Włóż ją do portfela, tak, aby zawsze ją mieć przy sobie. Nie tylko w podróży, ale też w życiu codziennym.

Karta właściciela zwierzaka

0 0 vote
Article Rating

Posted by

Piszę o naszych psio-ludzkich podróżach. Gdziekolwiek w świat, gdzie nas łapy poniosą. Jestem typem planisty, większość moich wyjazdów jest dość dobrze przygotowana (ale spontaniczne zmiany nie wyprowadzają mnie z równowagi, jestem zrównoważonym świrem ;). Głównym środkiem transportu na większości wyjazdów jest auto. Lubię tą swobodę jaką daje mi samochód, dzięki niemu mogę dotrzeć do ciekawych i mniej znanych miejsc. Skąd nazwa Gdziekolwiek w Świat? Ponieważ moje podróże są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od tego, co w danej chwili potrzebuję, jaki mi się urodzi pomysł w głowie, ile mam czasu, lub od budżetu, którym akurat dysponuję. Więc znajdzie się i wyjazd pod namiot do Norwegii, agroturystyka na Suwalszczyźnie, ale i wygodny hotel z basenem. Przeważnie jednak większość wyjazdów ma wspólny mianownik – przyroda.

Leave a Reply

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments