fbpx

O mnie

Cześć! Jestem Ela i odkąd pamiętam, zawsze dużo podróżowałam. Od kliku lat zabieram też ze sobą wszędzie, gdzie mogę, mojego psa – Skippera, zwanego owczarkiem żuławskim lub psem niekudłatym 😉


Jestem typem planisty, większość moich wyjazdów jest dość dobrze przygotowana (ale spontaniczne zmiany nie wyprowadzają mnie z równowagi, jestem zrównoważonym świrem ;).
Dlatego wpadłam na pomysł, żeby zacząć się z Wami dzielić pomysłami na krótsze i dłuższe podróże oraz pokazać, że w wiele miejsc można zabierać ze sobą również psa.
Głównym środkiem transportu na większości wyjazdów jest auto. Lubię tą swobodę jaką daje mi samochód, dzięki niemu mogę dotrzeć do ciekawych i mniej znanych miejsc.

Skąd nazwa Gdziekolwiek w Świat? Ponieważ moje podróże są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od tego, co w danej chwili potrzebuję, jaki mi się urodzi pomysł w głowie, ile mam czasu, lub od budżetu, którym akurat dysponuję. Więc znajdzie się i wyjazd pod namiot do Norwegii, agroturystyka na Suwalszczyźnie, ale i wygodny hotel z basenem. Przeważnie jednak większość wyjazdów ma wspólny mianownik – przyroda.

Na mapie podróży znajdziesz wszystkie wpisy z bloga naniesione na mapę, aby łatwiej było je odnaleźć i się zainspirować.

Jak możesz się ze mną skontaktować:


email: kontakt (at) gdziekolwiekwswiat.pl
profile w social mediach:
Instagram: www.instagram.com/gdziekolwiekwswiat.pl
Facebook: www.facebook.com/gdziekolwiekwswiat
Pinterest: www.pinterest.com/gdziekolwiekwswiat

Zamknij