Cześć! Jestem Ela i odkąd pamiętam, zawsze dużo podróżowałam. Od kilku lat zabieram też ze sobą wszędzie, gdzie mogę, mojego psa – Skippera, zwanego owczarkiem żuławskim lub psem niekudłatym 😉

o blogu

Jestem typem planisty, większość moich wyjazdów jest dość dobrze przygotowana. Dzielę się z wami pomysłami na krótsze i dłuższe podróże oraz pokazuję, że w wiele miejsc można zabierać ze sobą również psa.
Głównym środkiem transportu na większości wyjazdów jest auto. Lubię tą swobodę jaką daje mi samochód, dzięki niemu mogę dotrzeć do ciekawych i mniej znanych miejsc.

Skąd nazwa Gdziekolwiek w Świat? Ponieważ moje podróże są bardzo zróżnicowane, wszystko zależy od tego, jaki pomysł urodzi mi się właśnie w głowie, ile mam czasu lub pieniędzy. Więc pojawi się i wyjazd pod namiot do Norwegii, agroturystyka na Suwalszczyźnie, ale i wygodny hotel z basenem. Przeważnie jednak większość wyjazdów ma wspólny mianownik – przyroda.

Na mapie podróży znajdziecie wszystkie wpisy z bloga naniesione na mapę, aby łatwiej było je odnaleźć i się zainspirować.

Wesprzyj nasze podróże:

Postaw mi kawę na buycoffee.to

kontakt

Email: kontakt (at) gdziekolwiekwswiat.pl
Profile w social mediach:
Instagram: www.instagram.com/gdziekolwiekwswiat
Facebook: www.facebook.com/gdziekolwiekwswiat
Pinterest: www.pinterest.com/gdziekolwiekwswiat